مشاوره و سفارش

روفرشی

روفرشیهای کشدار که کاور فرش هستند
دارای لبه اضافی که زیر فرش قرار میگیرد که ان لبه کشدوزی شده ضمن اینکه چند کمر بند کشی که زیر فرش قرار میگیرد وباعت میشود که روفرشی اصلا جابجا نشود جنس محصولات لطیف براق نرم نوع بافت سه نخ حلقوی که حتی اگر قیچی شود تار وپود جدا نمیشود و این حالت باعت میشود قابلیت کشسانی بالایی داشته باشد.

264db561581bdf734e754db7ecea9359.jpg
چمن مصنوعی ارومیه

چمن مصنوعی

چمن مصنوعی نوعی کف پوش تزیینی است که برای پوشاندن زمین در محیط های خاص به کار میرئد و در شیراز کارخانه هایی جهت تولید چمن مصنوعی فعالیت دارند که چمن مصنوعی شیراز را با کیفیت عالی به فروش می رسانند.

موکت

موکت را می توان در بازار ها از طریق خرید اینترنتی تهیه کرد که این شیوه معاملاتی در کمترین زمان ممکن انجام می شود. در این روش نقش اصلی را فروشگاه های آنلاین نقش اصلی را دارند.
در میان انواع مختلف لوازمی که برای پوشش دادن در مکان های مختلف استفاده می شود موکت می باشد که در نمونه های مختلف وارد بازار ها می شود.

8876f678c61f080d684f8aa266237ffb.jpg

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
روفرشی کشدار-سفارشیموجودتماس بگیرید
موکت-سفارشیموجودتماس بگیرید
چمن مصنوعی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

roofarshisara@

اینستاگرام

kiaposh.carpet?igshid@

ایمیل

info@kiaposhco.com

درباره ما :

گروه بازرگانی کیاپوش، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع روفرشی کشدار، موکت و چمن مصنوعی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه کیاپوش

ابراهیم مهوری

Call Now Buttonتماس بگیرید